Hlavní náčelník: Frodo

frodo@ cvvz.cz

Frodo z pozice hlavního náčelníka dohlíží na všechny a na všechno. Drží hlavní myšlenku akce, brzdí všechny ostatní, aby se moc nerozjeli, a současně motivuje, aby z toho všeho všichni nezbláznili.

 

Programový náčelník: Krysa

krysa@ cvvz.cz

Krysa již teď komunikuje s lek­tory a vymýšlí všechny ty zajímavé programy, které pro vás na CVVZce chystáme. Na něj a jeho tým se obracejte klidně již teď, pokud máte nějaký nápad, co byste v programu 100% chtěli.

 

Náčelník logistiky: Čmelda

cmelda@ cvvz.cz

Čmelda má na starost školu a vše kolem ní. Tedy kde budete spát a jíst, Infocentrum, bufet, čajovnu, autobusy, které vás budou vozit na programy, koordinace mravenečků. Zkrátka se stará aby vám na CVVZce bylo dobře.

 

Náčelník PR: Mealtiner

mealtiner@ cvvz.cz

Mealtiner má na starosti přípravu všech tiskovin a grafických prvků. I to, že budou včas fungovat webové stránky, že se emailem spojíš s ostatními, nebo že si pravidelně přečteš noviny a novinky z přípravy.

 

Náčelník zdrojů: Jarik

jarik@ cvvz.cz

Že nevíš, co se skrývá pod označením zdroje? Ve zdrojích jsou lidé, kteří běhají a shání sponzory, řeší faktury a vyúčtování, ale také koordinují to, zda bude dost mravenečků pro logistiku, redaktorů v ročníkových novinách Články, atd.

 

Manager atmosféry: Mikin

mikin@ cvvz.cz

Mikin je takový maskot letošní CVVZky. Zařekl se, že letos nebude nic organizovat. Ale vymyslel si, že připraví palačinky, anebo že zařídí (a sebou vybaví) tzv. kiss‑point. Za Mikinem chodíme pro radu a pro zvednutí nálady