zpět

Žhavé novinky před akcí

Protože se nám CVVZetka blíží mílovými kroky, máme tu pro vás spoustu užitečných informací =o)

Protože se nám CVVZetka blíží mílovými kroky, máme tu pro vás spoustu užitečných informací =o)


Registrace:

Registrace bude pro všechny probíhat na ZŠ Milénova od 17:00 do 21:30. Tím byste měli mít dost času se ubytovat před prvními programy. Pokud plánujete dorazit později, tak se vás u vchodu ujme ostraha a zavede vás na infocentrum, kde se můžete registrovat po celý zbytek akce.


Infopointy:

I přes to ale bude dobré, když se zastavíte na našich infopointech na Hlavním nádraží, nádraží Královo pole a na ÚAN Zvonařka, kde vám mravenečci poradí, jak s nejlépe dopravit na místo konání akce a nasměrují vás na nejbližší. Infopointy budou otevřené od 16:00 do 20:00 Od zastávek na Lesné už vás povedou šipky až ke škole… Pokud byste přijeli později, určitě alespoň využijte mapek, které najdete na stránkách CVVZetky. (http://www.cvvz.cz/doprava-a-mapy).


Ubytování:

Pokud jde o ubytování, tak většina bude ubytovaná na ZŠ Milénova nebo na ZŠ Blažkova. Program bude probíhat i na dalších místech. Proto na stránkách, ale i ve vstupních halách škol budou k dispozici mapky, jak se kam dopravit. Kdyby i přesto byly jakékoli pochybnosti, nebojte se zeptat na Infocentru. Prosím, počítejte s tím, že se budete přesouvat mezi budovami, budete tedy potřebovat nějaké dobře transportovatelné přezůvky.


Stravování:

Stravování je zajištěné od sobotního rána do pondělního balíčku na cestu. Počítejte s tím, že se stravujete na škole, na které bydlíte, ti co jsou ubytovaní na kolejích, budou jíst na ZŠ Blažkova. Pokud plánujete některé jídlo vynechat, prosím, odhlaste si ho.


Infocentrum:

Infocentrum se bude nacházet na ZŠ Milénova, zde můžete získat informace o všem, co vás zajímá, bude zde také probíhat výdej faktur a prodej triček. Na ZŠ Blažkova bude ve vstupní hale infostánek, kde vám také poskytnou veškeré informace, pokud byste ale potřebovali něco vytisknout, prosím, využijte infocentrum na Milénce.


Volné programy a další informace:

Ve vstupní hale obou škol budou vyvěšeny aktuální volné programy, do kterých bude možné se zapsat. Najdete zde také informace o odjezdech spojů na externí programy, jízdní řády a další informace.


Dětský koutek bude otevřený na ZŠ Milénova, přihlásit do něj své ratolesti můžete v programu.


Nástěnky:

Pokud máte zájem o nástěnky, rádi vám je poskytneme, ale potom by bylo dobré, aby jste je nazdobili co nejdříve, ať vás nereprezentují bílé plochy.


Orientace po škole:

Pro orientaci jsou jednotlivé buňky škol označeny názvy, třídy nahoře jsou potom číslovány po směru hodinových ručiček, proto se místnosti jmenují např. Na Jakubském 3.


Omezení:

Poslední a důležitá věc je jedna prosba. Alkohol a tabákové výrobky na akci nepatří. Dokonce to může znamenat, že budeme muset akci předčasně ukončit, pokud kdokoli ze škol něco takového na CVVZetce najde. Věřím, že pokud nutně potřebujete zajít na skleničku, tak některý z okolních podniků bude vhodnější. Co se týče kuřáků, určitě budou vyhrazené prostory v blízkosti škol, kam se můžete zašít ;o).