zpět

Zveřejnění programu

Jak jsme vám slíbili na začátku října, tak jsme pro vás dnes zveřejnili program a můžete se tedy již přihlašovat na jednotlivé konkrétní programy.


Současně se omlouváme, že nám to trvalo takto dlouho. 


Chtěli jsme využít možnost hlasování pro jednotlivé programy na veřejném výpise, abychom pro vás mohli ty nejžádanější programy vypsat do programu po domluvě s lektorem rovnou od začátku vícekrát.


Bohužel bylo zveřejnění programu také ovlivněno několika dalšími vlivy, které jsme jako organizátoři nebyli schopni ovlivnit. Program byl pro vás připraven již minulý týden, ale v momentě, kdy jsme jej chtěli zveřejnit, došlo k chybě v redakčním systému stránek a museli jsme ji nechat nejdříve opravit.


Ale teď již konec řečí. Program je pro vás již připraven a stačí si jen  vybrat jednotlivé programy .


Některé programy se budou dále postupně objevovat i v nás­ledujících dnech tak, jak nám je ještě někteří lektoři budou nabízet a vkládat do systému. Pokud i vy ještě chcete  nabídnout nějaký program, tak neváhejte.


Současně také stejně jako v minulém roce funguje hlídací pes, který vás bude informovat v případě, že se na již obsazeném místě objeví volné místo. Nově v tomto roce vám také dá hlídací pes vědět i v případě že se pro vámi hlídaný program vypíše další opakování.