zpět

Konec přihlašování a plateb

Konec přihlašování a placení CVVZ 2014 Brno se blíží. 


Do pátku 7. 11. 2014 je potřeba aby vaše platba byla připsána na účet CVVZ. Pokud nemáte svůj bankovní účet u FIO, je potřeba poslat platbu již dnes 5. 11. 2014


Je možná samozřejmě i platba na místě. V takovém případě potřebujeme abyste se ozvali na email zdroje@ cvvz.cz a upřesnili že dojedete a že zaplatíte na místě. Platba na místě je ale samozřejmě dražší. 


Základní cena účastnického poplatku na CVVZ 2014 v Brně byla stanovena takto:

  • Účastnický poplatek na celou akci: 650,– (25 €)  
  • Účastnický poplatek bez registraci na webu a platbě na místě: 800,– (30 €)  
  • Jednodenní účastnický poplatek: 250,– (10 €)

pozn.: Více viz PropoziceAktuální stav registrace:

Letošní ročník jsme udělali i nadčasový. Přiz­vali jsme lektory nové lektory, kteří budou mít přednášky a workshopy o nových technických vymoženostech, nových ekologických směrech, nových nápadech a hrách. Prostě CVVZ 2014 bude pestrá. V tuto chvíli máme přihlášených 151 lektorů a více než 300 programů . Stačí jen zaplatit a můžete si vybírat. 


A nebojte se, že na CVVZ nepotkáte žádné kamarády a známé. Máme zaplaceno 453 účastníků. Což znamená, že nejen, že potkáte „staré“ známé, ale poznáte i mnoho nových pohodových lidí, co se této akce zúčastní. Jídlo a ubytování:

Samozřejmě, aby byla CVVZ komfortní pro účastníky, tak si musíte přihlásit i jídlo ubytování. To vše byste měli stihnout do 7. listopadu, kdy bude tento systému uzavřen. 


Jídla si vybíráte v programu, aby Vám seděl do naplánovaného rozvrhu přednášek a dílen, a ubytování si vybíráte ve své osobní kartě účastníka.Tričko CVVZ 2014:

I letos jsme pro Vás navrhli a vytvořili  trička. Jsou v dámském i pánském střihu a jsou krásně červená. Červená barva je přece jenom součástí brněnského znaku. Takže i my jsme tuto barvu zvolili jako nejvhodnější pro tyto trička. Jedno tričko bude stát 180,– Kč a bude s krásným bílým potiskem.


Informace o tričkách naleznete na  této stránce. Pokud chcete mít jistotu že tričko budete mít již na cvvz k dispozici,  je potřeba si jej objednat. Na místě pak bude k zakoupení jen pár kusů. A budeme pak dělat dotisk a posílat po cvvz.Školka:

Pro zpříjemnění akce i rodičům jsme opět vytvořili školku. 


Navazujeme na loňský nápad, aby mohli rodiče nerušeně navštěvovat naplánovaný program, a jejich děti nerušily ostatní účastníky. 

Školka bude v provozu v  sobotu a v neděli 7:30–18:00 a v pondělí 7:30–12:00. Poplatek za dětský koutek je 50,– Kč za dítě a den.